about+image_smaller.jpg

W moim życiu odkryłam dwie wielkie pasje. Jedna z nich to morze, statki i wszystko, co z nimi związane. Druga to piękne wzory.

Wierzę głęboko w sens podążania za swoimi marzeniami, więc pierwszą moją pasję zaczęłam realizować poprzez ukończenie Akademii Morskiej w Gdyni i pracę jako oficer na statkach handlowych.

Moja druga pasja towarzyszyła mi od zawsze. Tworzenie wzorów jest moją naturalną formą sztuki i potrzebą serca.

Obecnie nie pływam już po świecie na statkach (co nie znaczy, że nigdy nie będę). Mieszkam w pięknej południowej Anglii z moją rodziną, w moim szczęśliwym i stymulującym twórczość miejscu, pełnym inspiracji z otaczającej bujnej przyrody, która wciąż zachwyca mnie równie bardzo, jak wtedy, gdy po długich miesiącach na morzu po raz pierwszy stawiałam stopę na lądzie.

Mój styl to połączenie moich dwóch światów: prostoty i czystości otwartego horyzontu na morzu oraz bujności, nasycenia i naturalnych kształtów przyrody. W mojej pracy używam prostych kształtów i dużo koloru. Czerpię inspirację z rozmaitych źródeł: natury, podróży, sztuki ludowej, wyobraźni moich dzieci i klasycznych wzorów.

Lubię podróżować, obserwować świat i ludzi i dostrzegać piękno w najprzeróżniejszych miejscach.